EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI Yazımızda bulunmaktadır. Evidea müşteri hizmetleri çağrı merkezi 7/24 olarak aktif olarak çalışmaktadır.

EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0850 532 22 22 TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

 

Evidea internet üzerinden satış yapan dekorasyon ve ev ürünleri satan güvenilir bir sitedir. Siteyle ile ilgili bir probleminiz olması durumunda Evidea Çağrı merkezine bağlanabilir yada evidea üzerinden iletişim kurup mail atabilirsiniz. Kendilerinin ana prensibi tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sistemdir. Sizde memnun kalmak için evidea kullabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin önde gelen ev yaşam merkezlerinden birisi olan Evidea mağazalarından alışveriş yapan birçok kişi iletişim kurmak aşağıda verilen numaradan müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirebilir.

 

EVİDEA İRTİBAT NUMARASI

 

0 850 532 22 22 numaralı telefondan Evidea müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirilebilir. Evidea numaradan kendilerine ulaşan müşterilerini numaralar ile yormadan müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkanı sunuyor. 0 850 532 22 22 numaralı telefonu arayan müşteriler hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanarak şikayet ve isteklerini belirtebilir.

 

Türkiye’nin en büyük ev yaşam mağazalarından birisi olan Evidea, satış portföyünü yukarıya çekerken müşterilerine de satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile istek ve şikayet bildirimleri yapma imkanı sunuyor.

 

Fiyatları ve kalitesi ile evinde değişim yaratmak, ya da yeni ev oluşturacaklar için uygun fiyatlar ve birçok ürün sunan Evidea, müşterilerine satış öncesinde ve sonrasında da hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numarası olan 0 850 532 22 22 numarayı arayan müşteriler hızlı bir şekilde temsilciye bağlanabilirler. Müşterilerinin dilek, istek ve şikayetlerine önem vererek konulara hızlı bir şekilde çözüm arayan Evidea çağrı merkezini arayarak, ürün ile ilgili oluşan sorunları aktarabilir, sipariş edilen ürünün hangi aşamada olduğu öğrenilebilir, sorunu bulunan ürünler ile ilgili şikayet iletilebilir, sorunu olan ya da değiştirilmek istenen ürünlerin iptal ve iadesi için bilgi alınabilir ve diğer istek ve şikayetler bildirilebilir. Ayrıca müşteri hizmetlerinden mağazalara ait bilgiler alınabilir. Hangi mağazanın nerede olduğu, mağazaların irtibat numaraları öğrenilebilir.

 

Evidea firmasına ait 0 850 532 22 22 çağrı merkezi numarası hafta içi ve hafta sonu cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Çağrı merkezine saat: 09.00 ile 18.30 arasında müşterilere hizmet vermektedir. Evidea Genel Müdürlüğüne posta yolu ile de ulaşmak mümkün. Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yeşari Caddesi No:32 Kadıköy İSTANBUL adresinde bulunan Genel Merkeze posta atılarak dilek, istek ve şikayetleri bildirerek hizmet alabilir müşteriler. Hizmetlerine büyüyerek devam eden Evidea çağrı merkezi müşterilere haftanın 6 günü hizmet vererek tüm istek ve şikayetlere hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI (13 Yorum)

  1. GÖRSELLERDE KIRMIZI BEYAZ VE KOYU GRİLİ BİR HALI VAR ALIM İŞİ YAPAMAK İSTİYORUM

  2. Ayın 26,da sipariş verdim altı adeti teslim aldım dört adet eksik bugün tekrar mesaj geldi üç adet kargoya verilmiş bir tane tekrardan eksik tablo sipariş vermistim

  3. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.evida dan kumtel firin aldik pisirmiyor 1 saate keki bile berbat ariyorum acmiyor lütfen donus yapin 05316540381

  4. Iyi gunler ayin 19 evidea dan dolap aldik banyo icin para kesildi ama siparislerimizde gozukmuyor ve gelmedi dolabimiz konu hakkinda ilgilenirmisiniz

  5. merhaba,
    785287634901 nolu sipariş hakkında hiç bir bilgi yok. Kargoya verildimi verilmedimi yada Nezaman gönderilecek bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyorum.
    Saygılarımla

  6. 22.06.2018 tarihinde sipariş verdim bu günün tarihi 05.09.2018 ürünüm gelmedi bana ulaşmanızı istiyorum.musteri hizmetleri geri dönüş yapmıyor 05543500242