Atv Telefon Numarasi Ve İhbar Hatti

Atv Telefon Numarasi Ve İhbar Hatti

 

 

Bu yazımında ATV  Müşteri Hizmetleri Telefonu ile ilgili tüm bilgileri bulabilir ATV Telefon Numarasına ulaşabilirsiniz. Atv televizyonuna yapılacak ihbar, istek ve şikayet için kullanabilecek bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan en hızlısı Atv telefon numarasıdır. Atv televizyonuna ulaşabilmek için telefon numarası 444 888 1. Bu numarayı arayanlar izleyiciler direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünmeden karşılarında bir görevli bulabilirler. Birçok kişinin çağrı merkezini aradıktan sonra direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşündüğü sorun Atv televizyonunda bulunmuyor. Çağrı merkezi görevlileri hemen arayanlara cevap vermektedir.

ATV Telefon Numarası 

ATV Haber İHBAR HATLARI

 

Atv yıllardan bu yana Türkiye’de özel televizyon kanalı olarak hizmet vermektedir. Bazen izleyicinin istek ve şikayetleri olabilmektedir kanallardan. Atv bu istek ve şikayet bildirimleri için hızlı bir ulaşım yolu sunuyor. Türkiye’nin öncü kanallarından birisi olan Atv kanalı da izleyicinin her türlü istek ve şikayetlerini 444 888 1 numaralı telefondan dinleyerek çözüm üretmektedir. İzleyicinin sürekliliği ve memnun kalması için bu hizmeti sunan Atv oluşabilecek sorun ve isteklere karşı hızlı çözümler sunmaktadır.

ATV İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

444 888 1

(YUKARIDAKİ NUMARAYI CEP TELEFONUNUZDAN TEK DOKUNUŞLA ARAMANIZ MÜMKÜNDÜR. )

Sadece istek ve şikayet değil tabi ki. Atv kanalında yapılmasını istediğiniz haberler, herhangi bir konuda gördüğünüz bir olayı ya da haberlerde yayınlanmasını istediğiniz sorunlar var ise bunun içinde Atv kanalına ait 444 888 1 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanında Atv kanalının whatsapp numarası da bulunmaktadır. Atv whatsapp ihbar numarasını kullanarak haber niteliği taşıyan video, resim ve diğer görselleri paylaşabilir, ya da bir konuda kanala ihbarda bulunabilirsiniz. Atv Kanalı Whatsapp Haber Hattı için 0 505 165 88 88 ihbar numarasını kullanmaktadır. 0 505 165 88 88 numaralı whatsapp ihbar hattına haber niteliği taşıyan görselleri paylaşabilir ve ya ihbarda bulunabilirsiniz.

 

ATV MAİL ADRESİ

 

Atv kanalına isteyenler mail atarak ulaşabilir. Mail iletişim yolunu kullanmak isteyenler için Atv kanalının mail adresi iletisim@atv.com.tr adresine mail göndererek dilek, istek ve ihbarlarını bildirebilir.

 

ATV POSTA ADRESİ

 

Posta yolu ile ulaşmak isteyen izleyiciler için Atv kanalının adresi Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Beşiktaş İstanbul’dur.

 

Eğer herhangi bir konuda kanaldan isteğiniz, yayınlanan bir program ile ilgili şikayet ve isteğiniz bulunuyor ise ve haber niteliği taşıyan ihbarlarınızı bildirmek istiyorsanız, telefon numarası, whatsapp numarası, posta adresi ve mail adresinden kanala ulaşılabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Atv Telefon Numarasi Ve İhbar Hatti (1 Yorum)

  1. Hocam ismim gecsin isyemiyorum Türkiye geneli kaşıntı salgını var ben bimeri aradım tek başıma beni kaydeye almadılar ellerde yuzde vücudun her yerinde uyuz salgını var turkiyede losyonlar şampuanlar fayda etmiyor bunun tablet şeklinde hapı varmış afyon araştırma hastanesinde mevcut ben istiyorumki bi afiş bastırılıp turkiye geneline dağıtılsin bu hastalık düğünler ve okullar dolayisiyla türkiyenin her yerine hatta yurt dışına dağılmış vaziyette sağlık Bakanlığıyla anlaşılıp aile Hekimleri yazacak şekilde her vatandasa ulaşması bu ilacın burdaki doktorlar bile aynı durumda sağlık Bakanlığına bildirin dediğimde ilacını yazın diyorlar ilgilenmiyor lar ilaclarda fayda etmiyor abla napalım diyorlar nolursunuz yardımcı olun bu yaziyi isim vermeden yayınlayin Cumhurbaşkanımız görsün yardım etsin