Atv Telefon Numarasi Ve İhbar Hatti

Atv Telefon Numarasi Ve İhbar Hatti

 

 

Bu yazımında ATV  Müşteri Hizmetleri Telefonu ile ilgili tüm bilgileri bulabilir ATV Telefon Numarasına ulaşabilirsiniz. Atv televizyonuna yapılacak ihbar, istek ve şikayet için kullanabilecek bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan en hızlısı Atv telefon numarasıdır. Atv televizyonuna ulaşabilmek için telefon numarası 444 888 1. Bu numarayı arayanlar izleyiciler direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünmeden karşılarında bir görevli bulabilirler. Birçok kişinin çağrı merkezini aradıktan sonra direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşündüğü sorun Atv televizyonunda bulunmuyor. Çağrı merkezi görevlileri hemen arayanlara cevap vermektedir.

ATV Telefon Numarası 

ATV Haber İHBAR HATLARI

 

Atv yıllardan bu yana Türkiye’de özel televizyon kanalı olarak hizmet vermektedir. Bazen izleyicinin istek ve şikayetleri olabilmektedir kanallardan. Atv bu istek ve şikayet bildirimleri için hızlı bir ulaşım yolu sunuyor. Türkiye’nin öncü kanallarından birisi olan Atv kanalı da izleyicinin her türlü istek ve şikayetlerini 444 888 1 numaralı telefondan dinleyerek çözüm üretmektedir. İzleyicinin sürekliliği ve memnun kalması için bu hizmeti sunan Atv oluşabilecek sorun ve isteklere karşı hızlı çözümler sunmaktadır.

ATV İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

444 888 1

(YUKARIDAKİ NUMARAYI CEP TELEFONUNUZDAN TEK DOKUNUŞLA ARAMANIZ MÜMKÜNDÜR. )

Sadece istek ve şikayet değil tabi ki. Atv kanalında yapılmasını istediğiniz haberler, herhangi bir konuda gördüğünüz bir olayı ya da haberlerde yayınlanmasını istediğiniz sorunlar var ise bunun içinde Atv kanalına ait 444 888 1 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanında Atv kanalının whatsapp numarası da bulunmaktadır. Atv whatsapp ihbar numarasını kullanarak haber niteliği taşıyan video, resim ve diğer görselleri paylaşabilir, ya da bir konuda kanala ihbarda bulunabilirsiniz. Atv Kanalı Whatsapp Haber Hattı için 0 505 165 88 88 ihbar numarasını kullanmaktadır. 0 505 165 88 88 numaralı whatsapp ihbar hattına haber niteliği taşıyan görselleri paylaşabilir ve ya ihbarda bulunabilirsiniz.

 

ATV MAİL ADRESİ

 

Atv kanalına isteyenler mail atarak ulaşabilir. Mail iletişim yolunu kullanmak isteyenler için Atv kanalının mail adresi [email protected] adresine mail göndererek dilek, istek ve ihbarlarını bildirebilir.

 

ATV POSTA ADRESİ

 

Posta yolu ile ulaşmak isteyen izleyiciler için Atv kanalının adresi Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Beşiktaş İstanbul’dur.

 

Eğer herhangi bir konuda kanaldan isteğiniz, yayınlanan bir program ile ilgili şikayet ve isteğiniz bulunuyor ise ve haber niteliği taşıyan ihbarlarınızı bildirmek istiyorsanız, telefon numarası, whatsapp numarası, posta adresi ve mail adresinden kanala ulaşılabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Atv Telefon Numarasi Ve İhbar Hatti (24 Yorum)

 1. Hocam ismim gecsin isyemiyorum Türkiye geneli kaşıntı salgını var ben bimeri aradım tek başıma beni kaydeye almadılar ellerde yuzde vücudun her yerinde uyuz salgını var turkiyede losyonlar şampuanlar fayda etmiyor bunun tablet şeklinde hapı varmış afyon araştırma hastanesinde mevcut ben istiyorumki bi afiş bastırılıp turkiye geneline dağıtılsin bu hastalık düğünler ve okullar dolayisiyla türkiyenin her yerine hatta yurt dışına dağılmış vaziyette sağlık Bakanlığıyla anlaşılıp aile Hekimleri yazacak şekilde her vatandasa ulaşması bu ilacın burdaki doktorlar bile aynı durumda sağlık Bakanlığına bildirin dediğimde ilacını yazın diyorlar ilgilenmiyor lar ilaclarda fayda etmiyor abla napalım diyorlar nolursunuz yardımcı olun bu yaziyi isim vermeden yayınlayin Cumhurbaşkanımız görsün yardım etsin

 2. GÜNCEL
  30 Ocak 2011, 13:17
  Kendi adına karşılıksız çek yazılarak dolandırıcılık yapılan, 9 gün hapis yatan 5 çocuk babası Bektaş Ünlütürk, suçsuzluğunu kanıtlamak için mücadele veriyor.

  Sabıkasından dolayı kimsenin iş vermediği orman köylüsü Ünlütürk, mahkeme ve avukat masraflarını karşılamak için 10 ineğini sattı.

  Dolandırıcılar yüzünden yuvası dağılma noktasına gelen talihsiz adam, evdeki iki oğlu ve eşi ile bir lokma ekmeğe muhtaç şekilde yaşamını sürdürüyor.

  Ortaokulu bitiren evin küçük oğlu da parasızlıktan dolayı lise öğrenimine devam edemiyor.

  Sakarya’nın Akyazı ilçesine bağlı Boztepe köyünde yaşayan 49 yaşındaki Bektaş Ünlütürk’ün başına gelenler filmlere konu olabilecek cinsten.

  Dozer operatörü olan ve orman köyünde ailesiyle mütevazı bir hayat süren Ünlütürk’ün yaşamı, yıllar önce kaybettiği kimliği yüzünden kabusa döndü.

  Kayıp kimliği ile adına şirket kuran dolandırıcılar, bankaları ve piyasayı dolandırdı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Ünlütürk ise 2009 yılında iş için adliyeye sabıka kaydı çıkartmaya gittiğinde ‘karşılıksız çek vermek ve nitelikli dolandırıcılık’ suçlarından tutuklanarak cezaevine konuldu.

  Tutuklandıktan sonra savcılığa suçsuz olduğunu belirten bir dilekçe yazan Ünlütürk, yapılan incelemede çeklerde bulunan imzaların kendisine ait olmadığının anlaşılması üzerine 9 gün kaldığı cezaevinden tahliye edildi.

  Kimlik bilgileri kullanarak üstüne şirket kurulan, adını taşıyan çek koçanı ile karşılıksız çek yazılan, bankalardan kredi çekilen Ünlütürk, suçsuzluğunu kanıtlamak için hukuk mücadelesi başlattı.

  Gündelik işlere giderek geçimini sağlayan Ünlütürk, mahkeme ve avukat masrafları ile yol giderlerini karşılamak için 10 ineğini sattı.

  Sabıkasından dolayı kimsenin iş vermediği talihsiz adam, parasızlık yüzünden büyük oğlunu da evlendiremiyor.

  İSİM BENZERLİĞİNDEN CİNAYETLE İLGİLİ GÖZALTINA ALINDI

  Yaşadıklarını ağlayarak anlatan Ünlütürk, ekmeğini bilek gücüyle, alın teriyle kazanan biri olduğunu söyledi.

  ‘Bu yaşıma kadar bir karınca dahi incitmiş insan değilim’ diyen Ünlütürk; “Suçsuz yere beni hapse attılar.

  Hiçbir suç işlemememe rağmen sabıkalıyım. Bütün varımı yoğumu mahkeme yollarında harcadım. Yapacak bir imkanım kalmadı.

  Suçsuz yere beni yargıladılar. Perişanım.

  Evime ekmek bile getiremez oldum. İş bulamıyorum. Sabıkam olduğundan dolayı nereye gitsem arka dönüyorlar.” dedi.

  Bir lokma ekmeği çocuklarına getirmek için karda kışta mücadele verdiğini dile getiren Ünlütürk, orman işletmede iki kez dozer operatörlüğünü kazanmasına rağmen sabıkalı olduğundan dolayı işe alınmadığını kaydetti.

  Yeşil kartının dahi bulunmadığını ifade eden Ünlütürk, şunları söyledi: “Bir işyerinde SSK’lı çalışamıyorum.

  Çalıştığımda maaşım bankaya yatırılmak zorunda. O zaman bankalar maaşıma haciz koyuyor.

  Erzincan’da bir süre çalıştım. Maaşımın bir bölümüne haciz geldi. Alın terimle kazandığım paraya da banka el koydu.

  Çaresiz bir insanım. Param pulum kalmadı. Bir lokma ekmeği çoluk çocuğuma getirmek için mücadele veriyorum.

  Küçük oğlumu parasızlıktan liseye yollayamadım. Bir oğlum var onu evlendiremedim.”

  2006 yılında isim benzerliği yüzünden bir cinayetle ilgili olarak karakola götürüldüğünü de anlatan Ünlütürk, nüfus cüzdanındaki fotoğraf, doğum yeri, kimliğin seri numarası ve nüfusa kayıtlı olduğu yerlerin tutmaması üzerine salıverildiğini dile getirdi.

  Talihsiz adamın eşi Zeynep Ünlütürk ise eşi çalışmaya gidemeyince yiyecek ekmek bulmakta zorluk çektiklerini söylüyor.

  Hayvanlarını sattıklarını, iki göz odada yaşamaya çalıştıklarını anlatan Ünlütürk, “Eşim çalışmaya gidemeyince mağdur kalıyoruz.

  Çalışmaya gidince bir lokma ekmeğimiz oluyor. Yoksulluktan kızlarım gitti.

  Oğlumu evlendiremedim. Hayvanları sattık. İki göz odada kalıyoruz. Bunun üstüne çek yazanlar utanmadan paraları yiyorlar. Çok mağduruz.” diye konuştu.

  Ailesinin parasızlıktan okula gönderemediği 15 yaşındaki İhsan’ın gözyaşları yürekleri burkuyor.

  Yaşıtları gibi kendisinin de okumak istediğini dile getiren İhsan, “Parasızlıktan okulumdan ayrı kaldım. İlçede kalmaya yerimiz yok.

  Bu yüzden okuyamadık. Okumayı istiyorum. Polis ya da mühendis olmak istiyorum. Arkadaşlarım okurken benim de okuyasım geliyor.

  Ne yapalım hayat böyle. Biz de insanız. İnsanca yaşamak istiyoruz. Suçumuz ne.” ifadesini kullandı.

  GERÇEK SUÇLULAR CEZAEVİNDE

  Savcılığa yaptıkları suç duyurusu üzerine gerçek suçlular yakalanarak, tutuklanmış. Ünlütürk’ün avukatı Mehmet Karaman müvekkilinin başına gelenlerin tarif edilemez olduğunu belirtti.

  Müvekkilinin kimliğini kullanan kişilerin karşılıksız çek, kredi kartı ve banka kredileri kullanarak piyasayı 500 bin lira civarında dolandırdığını kaydeden Karaman, şöyle konuştu: “Müvekkilim çeklerden dolayı cezalar aldı.

  Kısa da olsa cezaevinde yattı. Bunlar sabıkasına işlendi.

  Tüm aleyhteki davaları yargılamanın yenilenmesi yoluyla yeniden açtık. Süreç devam ediyor.

  Hakkındaki beraat kararları kesinleşecek. Sonuçta suçsuzluğu ispat edilir noktada.”

  Savcılığa yaptıkları suç duyurusu üzerine gerçek suçluların yakalandığını ve tutuklandıklarını belirten Karaman, “Süreç tamamlandıktan sonra onlarla ilgili tazminat davası açacağız.

  Zaten suçlarını itiraf ettiler. Bunun yanında kimlik düzenlemesini İstanbul’daki bir nüfus dairesi yapmış.

  Bunun yanında noter ve vergi dairelerinde yapılan işlemler var. Bir insanın kimliğini kullanmak bu kadar kolay olmamalı.

  Burada kamu görevlilerinin kusurları var. Bunlar hakkında suç duyurusunda bulunduk. Soruşturmada takipsizlik kararı çıktı.

  İlerleyen aşamalarda bunları da tazminata tabi tutabiliriz.

  Ayrıca müvekkilimiz suçsuz yere yattığı hapis için de tazminat talebinde bulunacağız.” şeklinde konuştu.

  • Ve babam bu sikinti sitreslere dayanamadi kalp krizi gecirerek hayatini kaybetti ve hala davaa suruyo
   babamin canina kiydilar bu dava bitsin artik yetkililerden yardim istiyorum sayin Cumurbaskanimiz duysun sesimizi ne olur zor durumdayiz

 3. merhaba benim ismim goekalp akca 2014 den beri türkiyede yaşiyorum belirirli bişeyler geldi başima türkiyede ve daha sonra almanyada
  iç organlarıma cihazlar takıldı
  beyin kontol cihazı ve daha sonra erkekliyimi
  kapatıp beni 3 seneden beri buna maruz bıraktılar
  Türkiyede gitmediyim devlet hastanesi kalmadı ve ne şifamı buldum nede yardım ettiler

 4. bahtiyar ölmez dizisi neden sona erdidiniz haftada bir dizi izliyordum onuda hevesimizi kursağımızda bıraktınız bundan sonra herhalde birdaha atv yi izlemem artık mümkünse diziyi tekrar yayına sokun ğece saat 24.00 olsa

 5. Şu bjk yalakaliği yapmayın yeter a.g tolga seyirciye küfür ediyor seyircide karşılık veriyor

 6. merhaba,sen anlat karadeniz dizinizin her bölümünü en az 2 defa gözyaşları ile izleyen biri olarak nefesin tahire ölürüm ben sana,uyuz,pislik ifadelerini tahirin nefese kimin delisi diye sorması ifadelerinin tatlı kavgalarına renk katacağına inanıyorum çünkü bu çifte herşey yakışıyor..bu dizide emeği geçen herkese teşekkürler…

 7. Ben abi İsmail alkan askerlik yaptım izine geldi 16 saat içinde sitiresten kalp krizi geçirdi şehit lik kapsamına alınmasını istiyoruz

 8. Bh mübarek günler içerisinde gece saatlerin de kanalinizda muhtesem bi dizi gordum efendimiz hz MUHAMMED s.a.s hayatı neden bu kadar geç bir saatte kainatun sultanı o olmazsa bizler olmazdik

 9. Kanalinizda yayinlanan kanatsiz kuslar dizinizi begeniyle sonuna kadar izledim lakin son bolumde yapilan reklam oyununu nefretle kiniyorum 30 dk hicbir dizide veya kanalda reklam gormedim ve bundan dolayi yeni yayinlayacaginiz Kocaman ailem dizisini izlememe karari aldim umarim bir daha boyle bir Reklam anlayisiniz olmaz ve benim gibi insanlari KUSTURMEZSİNİZ kusura bakmayin saygilarimla diyemiyorum.

 10. Atv kanalında film izlerken cok reklam veriyorsunuz ayıptır bu kadar reklam adamı filmden sogutuyosuz

 11. İyi günler bn kadrolular ne zaman haklarını alacaklar geçtik ama her hangi bir degişiklik olmadı

 12. Avantgarde resort hotel göynük kemer 3 ay maaşım alımıyorum.ne yapayım hakkını alın avukat şikayet edin diyor şubat 20gün alacam var yardımcı olun

 13. Esenler atışalnı caddesi ⚫️ Marketin ismi Burda marketler zinciri dün alışveriş için girdik eşimle fiyatlara aşırı zam yapıldığını gördük lütfen bu konuyla ilgilenşrmisimiz

 14. Meraba . Abim 21 yaşında 19 yaşından bu yana beyin tümöründen dolayı yatalak yardımcı olabilirmisiniz Allah rızası için ?

 15. Meraba . Abim 21 yaşında 19 yaşından bu yana beyin tümöründen dolayı yatalak yardımcı olabilirmisiniz Allah rızası için

 16. Bence okul servislerine park sensör zorunluluğu getirilmesi konusunda haber yaparsanız iyi olur canlar yanmasin encok ölümler biyle yaşanıyor

 17. KİA SUV CLUP TURKİYE .merhaba kia suv araçları olarak clup kurucusu yum burdaki amaç kia suv araçları performans anlatmak suv araçları küveti ve ofroad etkinlik düzenliyor ve sizlerinde aramızda görmekten mutluluk duyarız clup başkanıyım iletişim bilgilerini 0535 619 1006 ocak 5 .1.2019 tarihinde saat 10:00 başlıyor adres istanbul tuzla marina giriş otopark yerimiz toplum içinde açık alan sizleri görmek adına kia suv araçları toplanıyor istanbul geneli Kocaeli birlikte aramızda izciteam ekibi eşliğinde olacaktır saygılar sunuyorum

 18. Şahin tepesi hakkinda neden final karari alindi lütfen daha kötü programlariniz var en güzel iki diziye final karari verdiniz anlamiş deģilim

 19. Sayın yöneticiler ATV kanalı sık sık kayboluyor nedeni ne. 1980 lerdemiyiz ????????????????????

 20. Hepimiz ailecek attım tviyi severek takip ediyoruz özelikle kim milyoner olmak ister yarışma programını çok seviyoruz. Bundan seneler önce başvuru formunu doldurup göndermiştim güncelleme yapmak istedigimde yapamıyorum. Çağrılmayı çok istiyorum. Teşekkürler…

 21. Ankara Gölbaşı Eymir mahallesi Muhtar adayı olarak en genç aday(21 Yaş) 9 bayan adaya karşı yarışıyor. Haber değeri varmı? haber yapabilir misiniz. V. yuşa Karçiçeği 5078591270

 22. Guvenlik gorevlisi olarak calisiyorum ismim ibrahim kara cok kotu durumdayim 1 ay once ani isitme kaybi yasadim cok zor durumdayim kimse yardimci olmuyor allah muhammet askina bana yardim edin psikolojim bozuldu intar etmeye kadar cok kotuyum istende aticaklar beni allah icin bir yerdim istiyorum 😭😭😭